A CsabaCast Könnyűfémöntöde Kft. munkatársat keres anyagvizsgáló minőségbiztosító pozícióba

Munkavégzés: Teljes munkaidős – 8 órás; állandó délelőtt;

Feladatok:

  • Röntgenvizsgálatok elvégzése és jegyzőkönyvek készítése (GE Röntgengépek)
  • CT vizsgálatok elvégzése és jegyzőkönyvek készítése (GE CT)
  • Tisztasági vizsgálatok végrehajtása és jegyzőkönyvek készítése
  • Csiszolatok készítése és szövetszerkezet vizsgálata
  • Termék specifikus töréstesztek végzése és kiértékelése
  • Repedésvizsgálatok elvégzése és jegyzőkönyvek készítése

Elvárások, szükséges képesítések:

  • Műszaki végzettség
  • Minőségügyi tapasztalat
  • Laborvizsgálatokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Tárgyalóképes német v. angol nyelvtudás

Előny:

  • Anyagmérnök v. gépészmérnök végzettség
  • Alumínium nyomásos öntésben jártasság
  • Több éves laborvizsgálati tapasztalat
  • Minőségügyi technikák ismerete (Ishikawa, 5W, is-is not, Pareto, PDCA, Brainstorming, SPC)

Amit kínál:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Prémium rendszer
  • Munkaruha, védőruha, védőeszköz biztosítása
  • Fix összegű készpénzes cafeteria
  • SZÉP kártya havi utalással
  • Iskolakezdési támogatás
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Törzsgárda anyagi elismerés már 3 év után
  • Év végi időarányos jutalom a rendelkezésre állás arányában
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi elérhetőségen:
Urbán Mária, HR vezető
maria.urban@csabacast.hu
Telefon: +36 37 585 432