A Mind – Diák Szövetkezet mérnök gyakornokot keres partnere, a Nestlé Hungária Kft. megbízásából

Feladatok

  • Projektmérnökök munkájának segítése,
  • Beruházásokban való közreműködés,
  • Tervrajzok, kalkulációk készítése,
  • Automatizálási projektben való részvétel.

Elvárások

A jelentkezés feltételei:

  • nappali tagozatos jogviszony
  • aktív vagy passzív státusz
  • felsőoktatási intézményben, mérnöki tanulmányokat folytató hallgató
  • érvényes mellkasröntgen lelet
  • jó kommunikációs és szervező képességek
  • precíz munkavégzés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office számítógépes ismeretek
  • AUTOCAD ismerete

Előnyök

  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat,

Munkaidő:  Hétfő és péntek közötti minimum 3 nap vállalása, napi munkavégzés 4-6-8 órában, 8.00-16.00 terjedő intervallumban. Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve.
Megjegyzés: Utazás támogatott.

E-mailben várjuk az érdeklődő diákok jelentkezését a miskolc@minddiak.hu címre, illetve honlapunkon, a regisztrációt követően.

Pozíciónk elérhető a következő linken is:

Folyamatosan várjuk az ambiciózus, talpraesett és nappali tagozatos aktív vagy passzív státuszú jogviszonnyal rendelkező hallgatók jelentkezését a fenti pozícióra.

2817