Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft,Nők a Tudományban Egyesülettel és a Közép-Európai Egyetemmel közösen karrier napot szervez november 16.-án ERA Mobility&Career Day elnevezéssel. A rendezvény során EURAXESS Bridgeheadként a kutatói mobilitást és a kutatói életpályát népszerűsíti.

A kutatói karriernap célja, hogy interaktív formában népszerűsítse a kutatói hivatást, valamint hazai és európai kutatói álláslehetőségeket mutasson be a célközönségnek: magyar és Magyarországon tanuló külföldi egyetemi hallgatóknak, fiatal kutatóknak és kutatójelölteknek.

A program magába foglal:

• workshopokat és szakértőkkel való konzultációs lehetőséget a résztvevők számára
  • találkozási lehetőséget a kiállító munkáltatókkal kutatói állásbörzén
  • előadásokat hazai és európai kutatási lehetőségekről, kutatói állásokról, valamint a kutatói életpályáról.

A kutatói karriernap online regisztrációja elindult és november 9.-éig tart.

A karriernapról folyamatosan frissülő híreket olvashatsz az alábbi oldalakon: