A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója vegyészmérnök munkatársakat keres üzemi, technológiai területre.

Munkavégzés helye: Kazincbarcika

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • vegyészmérnök vagy szakirányú anyagmérnök BSc végzettséggel rendelkezel,
  • társalgási szintű angol nyelvtudással,
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel,
  • önálló és megbízható vagy.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hiszen változatos feladatok, szakmai kihívás, és világszínvonalú vegyipari technológiák megismerésére nyílik lehetőséged.

Új munkavállalóink beilleszkedését egy tapasztalt mentor segíti, későbbi fejlődését pedig változatos szakmai és kompetenciafejlesztő tréningekkel, valamint nyelvi képzésekkel támogatjuk. Az utóbbi években évente hozzávetőleg 20 fiatal diplomás kollégával bővült a csapatunk

Leendő kollégánk feladatai:

  • termelő üzem hatékony és folyamatos működésének biztosítása,
  • fajlagos termelési mutatók optimalizálása,
  • meglévő berendezések állapotának monitorozása,
  • beruházási projektek technológiai támogatása,
  • technológiai elemzések és számítások elvégzése, beszámolók készítése.

Előnyt jelent:

  • vegyészmérnök/anyagmérnök MSc végzettség
  • termelő üzemben szerzett gyakorlat
  • gyártás operatív irányításában szerzett tapasztalat,
  • szakmai angol nyelvismeret

Miért éri meg nálunk dolgozni?

  • versenyképes alapbért,
  • 13. havi juttatást,
  • teljesítmény alapú prémiumot,
  • továbbfejlődési lehetőséget,
  • lakhatási támogatást,
  • vásárlási kedvezményeket,
  • munkavállalói egészségbiztosítási kártyát és
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat kínálunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet az alábbi linkre kattintva jelentkezhetsz karrieroldalunkon keresztül a pozícióra.