A Műszaki Anyagtudományi Kar a Becherovka Miskolci Kocsonya Fesztiválon

2019. február 22 – 24. – én került sor a Becherovka Miskolci Kocsonya Fesztiválra, melyre Karunk is számos programmal készült.

Február 22. – én a farsangi felvonulás élén az E-Bogáré és az anyagmérnök hallgatóké volt a főszerep.

A felvonulásról készült fotók megtekinthetők a kari facebook oldalunkon.

Február 23.-án a Kossuth Rádió Szombat délelőtt című adásában élő rádióriport volt hallható Dr. Palotás Árpád Bence dékán úrral és Dr. Mende Tamás dékánhelyettes úrral. A rádióriport elérhető az alábbi linkre kattintva.

Február 24.-én a Művészetek Házában, a színházteremben 10 órától szórakoztatta az érdeklődőket az Anyagtudományi School-túra interaktív természettudományos show (lángorgona, tűztornádó, kísérletek kicsikkel és nagyokkal), míg a MAKadémia – Anyagtudományi Játszóház a Galéria folyosóján várta az érdeklődőket.

A rendezvényről készült képek és videók elérhetők a kari facebook oldalunkon: