Duális hallgatói szerződés aláírás a Műszaki Anyagtudományi Karon!

A Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kara a 2018/19-es tanévben immár negyedik évfolyamán indítja DUÁLIS KÉPZÉSÉT. Szeptembertől már az idén 25 éves anyagmérnöki alapképzés minden évfolyamán tanulnak duális képzésben résztvevő hallgatók. Az elmúlt hetekben 10 partnervállalat összesen 16 elsőéves anyagmérnököt vett fel duális képzésre, összesen a 4 évfolyamot tekintve 25 cégnél 65 hallgató tanul duális formában.
A duális képzésre felvételt nyert hallgatók 2018. szeptember 14-én 13:00 órai kezdettel, a Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Karának Káldor Mihály-termében ünnepélyes keretek között írták alá szerződéseiket a számukra gyakorlati jártasságot biztosító duális képző vállalatokkal.
Az ünnepségen Prof Dr. Palotás Árpád Bence, a kar dékánja, Dr. Móger Róbert, a Magyar Vas- és Acélipari Egyesülés igazgatója, valamint Dr. Jakab Nóra, a Miskolci Egyetem oktatásfejlesztési és minőségbiztosítási rektorhelyettese köszöntötte a hallgatókat, valamint a vállalatok képviselőit.

A rendezvényről készült képek elérhetők a kari facebook oldalunkon, valamint a Minap.hu oldalán.

Forrás: Minap.hu