2019. április 24-én a Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kara a duális képzést népszerűsítő, valamint a partnervállalatokat bemutató Anyagmérnöki és Vegyészmérnöki Duális Workshopot rendezett az anyagmérnöki és vegyészmérnöki képzés iránt érdeklődők számára.

A rendezvényen közel 100 fő vett részt: nagy számban érkeztek a képzés iránt érdeklődők, 17 partnervállalat jelent meg kiállítóként, valamint a duális képzésben már részt vevő hallgatóktól is kérdezhettek a leendő diákok. A rendezvényen a vendégek megismerkedhettek a Karhoz kapcsolódó, duális képzőhelyként működő partnervállalataink egy részével, az egyetemi oktatókkal, valamint a szakterületekhez kötődő, interaktív bemutatókon is részt vehettek.

A rendezvényen készült fotók megtekinthetők a kari facebook oldalunkra kattintva.