MEGHÍVÓ

Fiatal kutatók fóruma

Tisztelettel meghívjuk a Miskolci Egyetem valamennyi fiatal kutatóját és doktorandusz hallgatóját „Fiatalodó és megújuló Egyetem – Innovatív tudásváros A Miskolci Egyetem intelligens szakosodást szolgáló intézményi fejlesztése” EFOP-3.6.1- 6-2016-00011 pályázat keretében szervezett rendezvényünkre.

Előadó: Prof. Dr. Horváth Zita, rektor

Időpont: 2020. szeptember 22. kedd 10-11,30 óra

Helyszín: C/2 épület 6. hajó földszint nyitott tér „Kerekerdő” (Beléptetés a FIEK főbejáraton, az egyetemi biztonsági protokollnak megfelelően)

Az előadás főbb témái:

· Tudományos életpálya modell a megújuló Miskolci Egyetemen

· Lehetőségek a fiatal oktatók és kutatók előtt

· Női kutatói életpálya támogatása a Miskolci Egyetemen

A rendezvény interaktív, az előadást követően várjuk a hallgatóság kérdéseit és ötleteit!

A jelenlegi szabályoknak megfelelően maszk használata kötelező, a 1,5 méter távolság betartása érdekében a résztvevők létszáma 50 főben korlátozott, ezért előzetes regisztráció kötelező.

Regisztrálni lehet a Technológia- és Tudástranszfer Igazgatóság techtransfer@uni-miskolc.hu e-mail címen. Minden regisztrációra válaszolunk!

Dr. Nyiry Attila

projekt vezető