Karunk részéről doktori oklevelet vehet át:  Boros Renáta Zsanett és Radányi László Ádám.

Pro Universitate kitüntetésben részesül Dr. Mertinger Valéria professzor asszony.

Sitnum Aureum Universitatis kitüntetésben részesül Dr. Marossy Kálmán professzor úr.

Miskolci Egyetemért Érdemérem kitüntetésben részesül Dr. Varga László egyetemi docens.

A Miskolci Egyetem Érdemes Oktatója kitüntetést vehet át Dr. Krallics György professzor úr.

A Miskolci Egyetem Kiváló Kutatója kitüntetést kap Dr. Szőri Milán egyetemi docens.

A Nemzetközi Kapcsolatokért kitüntetést vehet át Dr. Baumli Péter egyetemi docens.

A Miskolci Egyetem Kiváló Dolgozója kitüntetést kap Erdélyi-Rajhárd Bettina ügyvivő szakértő.

Rektori Dicséretben részesül Vanczákné Kocsis Judit igazgatási ügyintéző.

Kancellári Dicséretben részesül Solczi Ágnes igazgatási ügyintéző, valamint Stumpf Éva mérnöktanár.

A Miskolci Egyetem Kiemelt Támogatója Díjat vehet át a Wanhua-BorsodChem Zrt.

Publicisztikai Emléklapot kap: Roósz András, Lakatos János, Bárány Sándor, Gácsi Zoltán, ifj. Mogyoródi Ferenc, Mertinger Valéria, Török Tamás, Barkóczy Péter, Babcsán Norbert, Sólyom Jenő, Tranta Ferenc, Lengyel Attila, Bánhidi Olivér, Kékesi Tamás, Szemmelveisz Tamásné, Palotás Árpád Bence, Szűcs István, Szabóné Kollár Mariann, Bárczy Pál és Kaptay György.

Kiváló Oktató Diplomát vehet át Dr. Viskolcz Béla professzor úr.

Gratulálunk valamennyi kitüntetettnek!

A rendezvényről készült videó megtekinthető a Miskolci Egyetem youtube oldalán.

A Miskolci Egyetem kitüntetés átadó szenátusi ülésén, 2019. 09. 06 .- án a Műszaki Anyagtudományi Kar dolgozói és hallgatói között számos kitüntetést osztottak ki. […]