Konnekt mentorprogram Miskolcon!

“A KONNEKT Mentorprogram célja, hogy középiskolásokat támogassunk abban, hogy megtalálják a számukra megfelelő pályát. Programunk segít abban, hogy valós információk, gyakorlati példák és személyes kapcsolatok által egy valósághoz közelebbi képet formáljanak a diákok az egyes szakmákról, iskolákról és képzésekről. Képzésekkel, coachinggal és mentor-diák kapcsolatok kialakításával segítjük a végzős fiatalokat céljaik kialakításában és elérésében.”

A program már 3 éve működik sikeresen Budapesten, és most Miskolcon is el szeretné indítani a Konnekt Egyesület.

Olyan fiatal, 20-as éveikben járó egyetemisták vagy pályakezdők jelentkezését várják, akik szeretnének valami karitatív tevékenységben részt venni, mindemellett van havonta 10-15 szabad órájuk és szívesen foglalkoznának náluk fiatalabb többnyire végzős gimnazistákkal.

A KONNEKT Mentorprogram honlapja: https://www.knnkt.org/

Somogyi Borbála