Ismét szélesre tárjuk a Műszaki Anyagtudományi Kar laboratóriumainak ajtajait, hogy megmutassuk a mérnöki és természettudományos pálya iránt érdeklődő középiskolás lányoknak mivel foglalkoznak az anyagmérnökök és a vegyészmérnökök.
IGEN! 2019. szeptember 1-jétől már vegyészmérnök képzést is folytatunk a vegyipar szívében, itt Borsodban.
Gyere el, ha valamilyen műszaki specializációs szakra, vagy fakultációra jársz, ha érdekel a matek, kémia, fizika, informatika, a természettudományok.
Programjaink között megismerkedhetsz az üveg- és porcelánkészítés tudományával, megnézheted különböző anyagok szerkezetét nagy felbontású elektronmikroszkópokkal, színes kémiai és mikrobiológiai kísérletek valamint tüzes játékok várnak. Készíthetsz zselészörnyet és ólommentes tündérfigurát, vagy csillogó alumínium ajándéktárgyakat.
A jövőd ma kezdődik!
A jövőd ITT kezdődik!