Felhívás Rubin-, vas-, gyémánt- és aranyoklevél átadására

2019. augusztus 30-án (péntek) 10 óra 30 perckor

A Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kara felhívást intéz az Alma Mater egykori hallgatóihoz, akik 1949-ben, 1954-ben, 1959-ben, illetve 1969-ben (70, 65, 60, 50 éve) vették át diplomájukat a Kohómérnöki Karon Miskolcon, vagy a Sopronban. Várjuk jelentkezésüket, hogy részükre, jogosultságuk alapján, a rubin-, a vas-, a gyémánt-, vagy aranyoklevél kiállítása érdekében szükséges intézkedéseket meg tudjuk kezdeni.

Jelentkezési határidő: 2019. április 15.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

– kérelem nyomtatvány hiánytalanul kitöltve
– oklevél fénymásolata
– rövid szakmai önéletrajz (maximum egy A/4 oldal egyes szám harmadik személyben fogalmazva)
– egy darab igazolványkép.

Letölthető dokumentumok:

1. Felhívás
  2. Kérelem minta

A jubileumi oklevelek átadására 2019. augusztus 30-án (péntek) 10 óra 30 perckor kerül sor, az ünnepséggel kapcsolatban minden érintettet hivatalosan fogunk értesíteni a kérelem jóváhagyását követően.