2017. szeptember 8-án ünnepélyes keretek között nyitotta meg Dr. Palotás Árpád Bence dékán a 2017/18-as tanévet. Az ifjú anyagmérnök hallgatók hallgatói fogadalomtétele után a dékán kézfogással fogadta Őket hallgatóvá. Az ünnepségen sor került “Pro Facultate Ingeniariorum Metallurgiae” kitüntetés átadására, melyet Dr. Szemmelveisz Tamásné egyetemi docens vehetett át a több mint három évtizeden keresztül végzett lelkiismeretes, színvonalas és következetes mindenkor a hallgatók személyiségét figyelembe vevő oktató munkája, valamint a kari Tudományos Diákköri munkában konzulensként, és kari TDK Tanács elnökeként végzett kiemelkedő tevékenysége alapján. Dr. Simon Andrea is az évnyitó keretében vette át egyetemi docensi kinevezését. Az ünnepség fényét emelte Rási Zorka Panna, a Prima Díjas ÓMI Zenés Színház társulatának tagjának előadása.

Az évnyitón a hallgatók a hagyományok szerint felállva elismétlik a fogadalmat.

Képek a rendezvényről