Ismét eltelt egy év, és immár ötödik alkalommal kerül megrendezésre Karunkon a Lányok Napja, kifejezetten lányoknak szóló interaktív nyílt nap. Szeretettel várjuk azokat a természettudományok iránt érdeklődő 9-10-11. évfolyamos lányokat, akik szívesen eljönnének a Miskolci Egyetemre, és a Műszaki Anyagtudományi Kar laborjaiban megtapasztalnák milyen érdekes az anyagmérnökök munkája.

Mi bebizonyítjuk Nektek, hogy A LÁNYOKNAK IGEN IS HELYÜK VAN A MÉRNÖKI PÁLYÁN! Lesz itt robbantás, szakítás, fröccsöntés, magyar rajzfilmhősök műanyag kupakból és még számos érdekes, és izgalmas kísérlet, melyben személyesen részt vehettek. Gyertek el!

Részlet a 2016-ban megrendezett Lányok Napja programból. A lángorgona bemutatása.
A kép forrása: lanyoknapja.hu oldal

A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Regisztrálni az alábbi oldalon lehet.

Lányok Napja 2017